Новият албум на John 5 се отлага за месец май

					тъпо
					24.02.2012 11:49:41
					отговори
					+ 0 – 0
					
					
					
						На живо не съм виждал нищо негово, отчитам го като мой минус, но в нета съм се позаглеждал, намират се зомбирани "творби"... В изобразителното изкуство и в киното е на аматоьрско ниво! 					
					
				
					Анонимен
					24.02.2012 10:43:25
					отговори
					+ 0 – 0
					
					
					
						Ти пък ако си виждал нещо друго нарисувано от Роб Зомби, пак хубаво. 					
					
				
WeRock.bg не носи отговорност за мненията към новините на този сайт.
Забранено е: писането на български език с букви от латинската азбука; писането на коментари, съдържащи груби обидни изрази, независимо срещу кого са насочени; писането на коментари от един и същи потребител, но с различни имена с цел манипулация; писането на конфликтни, провокативни, нецензурни и др. подобни коментари; писането на коментари, представляващи явна или скрита реклама.
WeRock.bg си запазва правото да заличава и всякакви други коментари, които прецени като некоректни или ненужни.
ВАЖНО: Коментарите НЕ са начин за контакт с WeRock.bg. Ако имате въпроси към нас, пишете на имейл адресите, посочени в "Контакти".


