Слушайте новия албум на DARKTHRONE "Pre-Historic Metal"

8 май 2026, 07:09 ч. 886 / 43 6
пред./следв.

   Норвежките блек метъл класици DARKTHRONE издават новия си студиен албум "Pre-Historic Metal" днес, 8 май, чрез "Peaceville Records". С творбата Fenriz и Nocturno Culto се обръщат към ранния период на бандата и отбелязват 40-годишнината от създаването ѝ под името BLACK DEATH.

   Сега, чрез плейъра по-долу, може да слушате всички песни от диска. Ако харесвате олдскул суров звук, албумът е точно за вас. Този и много други нови записи от 2026 г. ще намерите в секция "Албуми" на нашия сайт.

 

darkthrone

още за:

Darkthrone


Онлайн магазин за метъл мърч Metal Univers
Коментари   (6)

Име или псевдоним:


Коментар (на кирилица):


DedoUndeado 8.05.2026 21:24:09 отговори + 8 0
Тия двамцата са институция в екстремната музика!!! Up the horhs!!!! Този коментар има твърде много негативни оценки. Натиснете тук, за да го видите.

MetalHeadbanger 8.05.2026 22:30:48 + 5 0
Абсолютно.И са страшни хора.Преди много зими самият Fenriz ми отговори обстойно на ръчно написано писмо което му изпратих по пощата и той ми върна.Винаги верни.Радвам се,че има хора като теб Darker than Black(готин ник явно взет от култов лейбъл издаващ метъл със специфична идеология) и AVA защото със сигурност разбират същността на музиката в цялостна форма а не само като звук.Живи и Здрави. Този коментар има твърде много негативни оценки. Натиснете тук, за да го видите.

владо карамазов 11.05.2026 09:57:43 + 0 0
Той нали беше пощаджия. Сигурно и сам си е доставил писмото... Този коментар има твърде много негативни оценки. Натиснете тук, за да го видите.

AVA 8.05.2026 09:22:46 отговори + 8 0
Една от групите, чиито нов албум си пускам без никакво притеснение, че може да не ми хареса! Този коментар има твърде много негативни оценки. Натиснете тук, за да го видите.

MetalHeadbanger 8.05.2026 12:15:12 + 9 0
Напълно те разбирам.Независимо от различните им периоди през тяхното развитие от death metal през първичен black metal та чак през old school heavy metal,speed metal,doom metal...та дори и през crust punk нотки и влияния...Но винаги си останаха искрени и преди всичко фенове на музиката като цяло.Отдадени и целеустремени в тяхната същинска същност а именно фенщината а не изтъкването примерно на излишна показност и сложност в чисто музикален аспект... Този коментар има твърде много негативни оценки. Натиснете тук, за да го видите.

AVA 8.05.2026 12:37:14 + 5 0
Да, нямам против една група да се променя, стига да прави хубава музика. Защото имаме доста примери за такива, които започват да се "развиват" и става зле. Този коментар има твърде много негативни оценки. Натиснете тук, за да го видите.

▲ Горе

WeRock.bg не носи отговорност за мненията към новините на този сайт.

Забранено е: писането на български език с букви от латинската азбука; писането на коментари, съдържащи груби обидни изрази, независимо срещу кого са насочени; писането на коментари от един и същи потребител, но с различни имена с цел манипулация; писането на конфликтни, провокативни, нецензурни и др. подобни коментари; писането на коментари, представляващи явна или скрита реклама.

WeRock.bg си запазва правото да заличава и всякакви други коментари, които прецени като некоректни или ненужни.

ВАЖНО: Коментарите НЕ са начин за контакт с WeRock.bg. Ако имате въпроси към нас, пишете на имейл адресите, посочени в "Контакти".