Zak Tell споделя във "Фрактура" кои са най-дразнещите условия, които са спазвали по договор с CLAWFINGER

23 яну 2026, 09:49 ч. 114 0
пред./следв.

   На 25 януари ("Diema", 24:00 ч.) в аудио-визуалната "Фрактура" ще бъде направена премиера на новите клипове на LAMB OF GOD, Paul Gilbert, THE 69 EYES и SYLOSIS.

   В предаването на Васко Катинчаров ще бъде излъчено интервю със Zak Tell (CLAWFINGER) и ще бъде припомнено какви истории разказаха LAIBACH за българските си фенове. Фронтменът на шведската рап метъл банда коментира дали хората разбират добре иронията и чувството за хумор в текстовете им, кой е най-компромисният албум на CLAWFINGER, както и кое е най-неочакваното финансово предложение, което някога са получавали във времето. Ще бъдат излъчени две нови концертни изпълнения нa TESSERACT и репортаж от чешкия фестивал "Brutal Assault".

   Зрителите ще научат последните музикални новини от седмицата, в рубриката "Караоке" ще пеят заедно c THE OFFSPRING, ще видят как WHILE SHE SLEEPS правят кавър на THE CHEMICAL BROTHERS, класическата песен ще бъде нa LED ZEPPELIN, в "Exotic" ще бъдат представени MESMERIZED, a в рубриката "Live Archive" ще бъдат излъчени архивни кадри от шоуто на SEPULTURA в България през 2009 г. Клипове, концертни и акустични изпълнения на H-BLOCKX, Ricky Warwick, KUBLAI KHAN TX, INNERVATE, Mike Oldfield и AESTHETIC PERFECTION също ще намерят място в предстоящото издание на шоуто.

   Предаването "Фрактура" се излъчва по телевизия "Diema" в неделя от 24:00 ч. с пълно повторение всеки петък от 00:30 ч.

   За повече информация посетете "Фрактурa" във "Facebook".

 Катинчаров & Zak Tell



Коментари   (0)

Име или псевдоним:


Коментар (на кирилица):


▲ Горе

WeRock.bg не носи отговорност за мненията към новините на този сайт.

Забранено е: писането на български език с букви от латинската азбука; писането на коментари, съдържащи груби обидни изрази, независимо срещу кого са насочени; писането на коментари от един и същи потребител, но с различни имена с цел манипулация; писането на конфликтни, провокативни, нецензурни и др. подобни коментари; писането на коментари, представляващи явна или скрита реклама.

WeRock.bg си запазва правото да заличава и всякакви други коментари, които прецени като некоректни или ненужни.

ВАЖНО: Коментарите НЕ са начин за контакт с WeRock.bg. Ако имате въпроси към нас, пишете на имейл адресите, посочени в "Контакти".